315VXS330MEFC30X30
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXS330MEFC
315VXS330MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXS330MEFC30X30, 330 µF kapasitansa sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Through Hole montajı ve radial can-snap-in paket tipi ile PCB entegrasyonunu kolaylaştırır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 2.338 A ve 120 Hz'de 1.67 A ripple akımı toleransına sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, inverter devreleri ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.338 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V