315VXS330MEFC25X35
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXS330MEFC
315VXS330MEFC25X35 Hakkında
Rubycon 315VXS330MEFC25X35, 330 µF kapasitansı ve 315 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değerine ve polar polarizasyonuna sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 2.212 A ve 120 Hz'de 1.58 A ripple akım özelliği gösterir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.212 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V