315VXR470MEFC35X40
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXR470M
315VXR470MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXR470MEFC35X40, 470 µF kapasitansına ve 315 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan güvenilir bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V