315VXR470MEFC30X45
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXR470MEFC
315VXR470MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXR470MEFC30X45, 470 µF kapasitanslı 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart uygulamalarda yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V