315VXR180MEFC22X40
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXR180MEFC
315VXR180MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXR180MEFC22X40, 180 µF kapasitansına ve 315 V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Snap-In kasa tipi sayesinde hızlı değiştirim için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V