315VXR120MEFC25X25
CAP ALUM 120UF 20% 315V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
315VXR120MEFC
315VXR120MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXR120MEFC25X25, 120 µF kapasitanslı ve 315 V gerilim derecelendirilmiş radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile tasarlanmış bu komponent, -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışmakta olup 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.05 A, 120 Hz'de ise 750 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V