315VXR100MEFC22X30
CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXR100MEFC
315VXR100MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXR100MEFC22X30, 100 µF kapasitans ve 315 V nominal gerilim ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 7000 saat ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı kapasitesi (966 mA @ 10 kHz, 690 mA @ 120 Hz) sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yer alabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Through-hole monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V