315VXH560MEFC25X50
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXH560MEFC
315VXH560MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXH560MEFC25X50, 560 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltaj ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole snap-in montajı ile PCB'ye doğrudan takılı olarak konumlandırılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisiyle, 10 kHz'de 3.094 A ve 120 Hz'de 2.21 A ripple akımı kapasitesiyle stabilize devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.094 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V