315VXH1000MEFC35X50
CAP ALUM 1000UF 20% 315V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
315VXH1000MEFC
315VXH1000MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315VXH1000MEFC35X50, 1000 µF kapasitansı ve 315V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde olan bu kondansatör, Through Hole montajı için uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 3.78 A ve 120 Hz'de 2.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V