315USC330MEFC30X25
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315USC330MEFC
315USC330MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315USC330MEFC30X25, 330 µF kapasitanslı ve 315 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı bağlantı sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunur. ±20% tolerans ile belirlenen değerden sapma gösterir. 10 kHz'de 2.772 A ve 120 Hz'de 1.98 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılan endüstriyel seviye bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.772 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V