315USC220MEFCSN25X25
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315USC220MEF
315USC220MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatör. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile 3000 saatlik ömür süresi 85°C sıcaklıkta sağlanır. 10 kHz'de 2.058 A ve 120 Hz'de 1.47 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.058 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V