315MXC680MEFC30X50
CAP ALUM 680UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315MXC680MEFC
315MXC680MEFC30X50 Hakkında
Rubycon üretimi 315MXC680MEFC30X50 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 680 µF kapasitans ve 315 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj türüne sahip bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 2.996 A ve 120 Hz'de 2.14 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile endüstriyel güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve diğer yüksek voltajlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.996 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V