315MXC470MEFC35X30
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315MXC470MEFC
315MXC470MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315MXC470MEFC35X30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 470 µF kapasitans ve 315 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj türü sayesinde kolay kurulum sağlayan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sunar. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari cihazlarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve frekans dönüştürücülerde kullanılır. ±20% toleransı, 10 kHz'de 2.38 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple akım kapasitesi ile kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V