315MXC330MEFCSN25X40
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315MXC330MEFCSN
315MXC330MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon 315MXC330MEFCSN25X40, 330 µF kapasitansı ve 315 V nominal gerilimi ile tasarlanmış snap-in montajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. 10 kHz'de 1.722 A ve 120 Hz'de 1.23 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı endüstriyel elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.722 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V