315MXC180MEFC22X35
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315MXC180MEFC
315MXC180MEFC22X35 Hakkında
Rubycon üretimi 315MXC180MEFC22X35, 180 µF kapasitanslı yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans, radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.288 A, 120 Hz'de 920 mA ripple current kapasitesine sahip olup, yüksek frekans uygulamalarında ve düşük frekans filtreleme işlemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.288 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V