315MXC180MEFC20X40
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315MXC180MEFC
315MXC180MEFC20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315MXC180MEFC20X40, 180 µF kapasitanslı yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömür ile depolama, güç kaynağı üniteleri, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 1.26A ripple current kapasitesi, yüksek frekans uygulamalarına uygunluğunu gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V