315MXC150MEFCSN22X30
CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315MXC150MEFCSN
315MXC150MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315MXC150MEFCSN22X30, 150 µF kapasitansına ve 315 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial tip snap-in paket tasarımıyla, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunur. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 1.148 A ve 120 Hz'de 820 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.148 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V