315KXF120MEFC30X20
CAP ALUM 120UF 20% 315V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
315KXF120MEFC
315KXF120MEFC30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 315KXF120MEFC30X20, 120 µF kapasitansa ve 315 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü bulunmaktadır. Yüksek frekans ripple akımı 910 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 650 mA @ 120 Hz'dir. AC/DC güç kaynakları, frekans dönüştürücüler, motor sürücüler ve industrial kontrol sistemlerinde filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 910 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V