3100-40U9999A
RELAY CONTACTOR 4PST 30A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3100-40U9999A
3100-40U9999A Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3100-40U9999A, 240VAC bobinli elektromekanik kontaktör rölesesidir. 4PST-NO (4 Form X) kontakt yapısına sahip olan bu rölede her bir kontakt 30A akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 600VAC gerilimde anahtarlama yapabilir. Işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 65°C arasında değişmektedir. Şasi montaj tipiyle endüstriyel kontrol sistemleri, motor kontrolü, HVAC uygulamaları ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılmaktadır. Class B izolasyon sınıfına sahip olan komponentin çalışması için gerekli minimum gerilim 177VAC olup, açılış gerilimi 40VACAC'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 177 VAC
Must Release Voltage 40 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max