3100-40Q10999AT
RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3100-40Q10999AT
3100-40Q10999AT Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3100-40Q10999AT, 4PST (4 Form X) kontaktörlü 40A kapasiteli elektromekanik röledir. 24VAC bobini ile kontrol edilen bu kontaktör, maksimum 600VAC anahtarlama gerilimine kadar uygulamalarda kullanılabilir. Alet harita operasyon gerilimleri 19.2VAC'de (açılır) ve 6VAC'de (kapanır) ayarlanmıştır. Sınıf B yalıtım ile tasarlanmış, -40°C ile 65°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. Şasi montaj tipiyle endüstriyel kontrol sistemleri, makine otomasyonu, elektrik dağıtım panoları ve güç yönetim uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 6 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max