3100-30U9999CG
RELAY CONTACTOR 3PST 30A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3100-30U9999CG
3100-30U9999CG Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3100-30U9999CG, 240VAC bobinli 3PST-NO (3 Form X) kontaktör rölesisidir. 30A kontakt kapasitesi ile tasarlanmış olan bu elektromanyetik rölede, 177VAC işletim voltajı ve 40VAC serbest bırakma voltajı ile kontrol devreleri açılıp kapanır. Maksimum 600VAC anahtarlama voltajına uygun olan cihaz, -40°C ile 65°C sıcaklık aralığında çalışır. Chassis mount tipinde montajlanabilen bu rölede, Class B izolasyon sınıfı kullanılmıştır. Endüstriyel kontrol sistemleri, motor kontrol devreleri, güç dağıtım uygulamaları ve AC yüksek akım anahtarlaması gereken sistemlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 177 VAC
Must Release Voltage 40 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max