3100-30Q9999LN
RELAY CONTACTOR 3PST 30A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3100-30Q9999LN
3100-30Q9999LN Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3100-30Q9999LN, 3PST-NO (3 Form X) yapılandırmasında bir elektromekanik kontaktördür. 24VAC bobine sahip bu relay, maksimum 30A'de kontakt kapasitesine ve 600VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi ile çalışır. Cihaz, 18VAC'de işletilmesi gerekli, 6VAC'de ise bırakılması ile tanımlanmış hassas tetikleme karakteristiklerine sahiptir. Class B yalıtım sınıfı ile endüstriyel ortamlarda kullanılmaya uygundur. Şasi montajı için tasarlanmış bu kontaktör, -40°C ile +65°C arasında güvenli çalışır. Kontrol devreleri, motor yönetimi, güç dağıtımı ve elektrik kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VAC
Must Release Voltage 6 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max