3100-20T6999C
RELAY CONTACTOR DPST 30A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3100-20T6999C
3100-20T6999C Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3100-20T6999C, 30A kapasiteli DPST-NO (2 Form X) kontaktör rölesinin elektromekanik bir türüdür. 120VAC bobinin uyarılması ile iki ayrı normalde açık kontakta sahiptir. 88VAC must operate ve 20VAC must release voltajları ile doğru çalışma karakteristiğine sahiptir. 600VAC maksimum anahtarlama voltajında kullanılabilir. Class B yalıtımı ile -40°C ile 65°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Şasi üzerine monte edilmek için tasarlanmıştır. Endüstriyel uygulamalarda, HVAC sistemlerinde, elektrik motor kontrollerinde ve güç dağıtım panellerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPST-NO (DM) (2 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 20 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max