3100-20T6999
RELAY CONTACTOR DPST 30A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3100-20T6
3100-20T6999 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3100-20T6999 modeli elektromekanik kontaktördür. DPST-NO (2 Form X) temas konfigürasyonuna sahip olan bu rele, 120VAC bobini ile çalışmakta ve 30A anahtarlama kapasitesine sahiptir. Maksimum 600VAC'ye kadar gerilimde kullanılabilir. Cihaz, 88VAC'de açılması garanti edilen ve 20VAC'de kapanması sağlanan ayarlara sahiptir. Class B izolasyon sınıfı ile tasarlanmış olan kontaktör, -40°C ile +65°C arasında çalışır. Chassis mount montaj tipi ile sabit kurulum için uygundur. Endüstriyel kontrol, makine kontrolü ve elektrik panellerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPST-NO (DM) (2 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 20 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max