30HFU-400
DIODE GEN PURP 400V 30A DO203AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
30HFU
30HFU-400 Hakkında
Vishay 30HFU-400, genel amaçlı silisyum doğrultma diyotudur. 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 400V maksimum reverse voltajı ile tasarlanmıştır. Fast recovery tipi olup 80ns reverse recovery time'ı vardır. DO-203AB (DO-5) Stud Mount paketinde sunulur. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 30A akımda 1.45V forward voltajı ve 400V'ta 35µA reverse leakage akımı karakteristikleriyle öncü diyot, güç kaynağı ve endüstriyel uygulamalarda kullanım için uygun bir bileşendir. Chassis veya stud mount montaj türü tercih edilen uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 35 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 80 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AB (DO-5)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.45 V @ 30 A