30HFU-100
DIODE GEN PURP 100V 30A DO203AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
30HFU
30HFU-100 Hakkında
Vishay 30HFU-100, 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile genel amaçlı bir doğrultma diyotudur. 100V ters voltaj ile tasarlanmış bu standart diyot, güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. Fast Recovery özelliği sayesinde 80ns ters toparlanma süresi ile yüksek frekans uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. DO-203AB stud mount paket tipi ile yüksek güç yoğunluğuna sahip ortamlarda montaj kolaylığı sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışır. 30A'de maksimum 1.45V forward voltage özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 35 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 80 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AB (DO-5)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.45 V @ 30 A