30CTQ035STRR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
30CTQ035S
30CTQ035STRR Hakkında
30CTQ035STRR, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi komponentidir. TO-263-3 (D²PAK) yüzey montajlı paketinde gelen bu komponent, ortak kathot konfigürasyonunda iki diyottan oluşmaktadır. Maksimum 35V ters voltaj toleransı ve diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. 620mV maksimum ileri voltaj düşümü (15A'de) ve 2mA ters kaçak akımı (35V'de) özellikleri vardır. Fast Recovery karakteristiğine sahip olup (≤500ns), -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. Güç kaynağı uygulamaları, AC-DC dönüştürücüler ve anahtarlama devreleri gibi alanlarda kullanılan bu komponent, artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 15 A