30CPQ090
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO247AC
Seri / Aile Numarası
30CPQ090
30CPQ090 Hakkında
Vishay 30CPQ090, 90V nominal gerilimdeki Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonuna sahip bu bileşen, yüksek akım uygulamaları için tasarlanmıştır. Diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 860mV ileri gerilim düşümüne sahiptir. Fast recovery özellikleriyle (≤500ns), güç kaynakları, invertörler, DC-DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Through-hole TO-247-3 paketi ile endüstriyel ve profesyonel uygulamalar için uygun olup, -55°C ile 175°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 90 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 860 mV @ 15 A