30CPQ050
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO247AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
30CPQ050
30CPQ050 Hakkında
30CPQ050, Vishay tarafından üretilen TO-247-3 paketine sahip Schottky diyot dizisidir. 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) yapılandırmasına sahip olan bu bileşen, 50V ters gerilim ile çalışabilen ve diode başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 600mV'luk ön yönlü gerilim düşüşü (Vf) ve 50V'ta 800µA ters sızıntı akımı özellikleri ile doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Hızlı geri kazanım karakteristiğine (Fast Recovery =< 500ns) sahip olan bileşen, güç kaynakları, sürücü devreler ve kuvvetli elektrik uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 15 A