309CMQ135
DIODE SCHOTTKY 135V 150A PRM4
Paket/Kılıf
PRM4
Seri / Aile Numarası
309CMQ135
309CMQ135 Hakkında
309CMQ135, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultma diyotudur. PRM4 chassis mount paketinde sunulan bu komponentin ortalama doğrultulmuş akımı diyot başına 150A'dir. 135V maksimum ters gerilim ile tasarlanan cihaz, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda çalışır. 1.03V maksimum ön gerilime sahip olan bileşen, -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns, >200mA) sahip olan diyo, yüksek akım uygulamalarında, güç kaynakları, inverter devreleri ve AC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır. 3mA @ 135V ters kaçak akımı ile düşük sızıntı özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 135 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM4
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM4 (Isolated)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 135 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.03 V @ 150 A