3048L-5-103
SENSOR LINEAR 12.7MM WIRE LEADS
3048L
3048L-5-103 Hakkında
Bourns 3048L-5-103, lineer konum ölçümü için tasarlanmış resistif sensördür. 12.7mm uzunluğunda tel çıkışlı modül tipinde, chassis montaj için uygun olacak şekilde üretilmiştir. Yuvarlak şaft aktuatörü kullanılan bu sensor, ±5% linearity ile lineer pozisyon değişimlerini hassas olarak ölçebilir. 10 kOhm nominal dirençle ve ±20% toleransla sunulan komponent, endüstriyel otomasyon, makinelerin konum kontrolü ve mekanik sistemlerin veri toplanması gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı sayesinde zorlu ortamlara uygundur.
For Measuring Linear Position
Linearity ±5%
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance 10 kOhms
Resistance Tolerance ±20%