3048L-2-203
SENSOR LINEAR 5.08MM WIRE LEADS
Üretici
Bourns, Inc.
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
3048L
3048L-2-203 Hakkında
Bourns 3048L-2-203 lineer konum sensörü, resistif teknoloji kullanarak lineer pozisyon ölçümü için tasarlanmıştır. Round shaft aktuatörlü bu chassis mount sensör, 20 kΩ nominal dirençle ±5% linearity özelliğine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bileşen, wire leads terminasyon stili ile panellere entegre edilir. Direnç toleransı ±20% olan bu sensor, makineleri kontrol sistemleri, pozisyon geri beslemesi ve lineer yer değiştirme ölçüm uygulamalarında kullanılır. 5.08mm özel paket yapısı, kompakt ve verimli kurulum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type Round Shaft
For Measuring Linear Position
Linearity ±5%
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Output Resistive
Package / Case Module, Wire Leads, Threaded
Part Status Active
Resistance 20 kOhms
Resistance Tolerance ±20%