3046L-2-103
SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Üretici
Bourns, Inc.
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
3046L
3046L-2-103 Hakkında
3046L-2-103, Bourns tarafından üretilen lineer konum sensörüdür. Resistif çalışma prensibine dayanan bu sensor, 6.35mm yuvarlak shaft aktuatörü ile mekanik konumun elektrik sinyaline dönüştürülmesini sağlar. 10 kOhm nominal direnç değeri ile tasarlanan cihaz, ±5% linearity özellikleri sayesinde doğru ölçümler yapabilir. Şasi montajı için tasarlanmış, tel kablolama ile bağlantı sağlanır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı nedeniyle endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, makineler, kontrol sistemleri ve elektrik-elektronik ekipmanların konum takip sistemlerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type Round Shaft
For Measuring Linear Position
Linearity ±5%
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Output Resistive
Package / Case Module, Wire Leads, Threaded
Part Status Active
Resistance 10 kOhms
Resistance Tolerance ±20%