301R332U050GT2
CAP ALUM 3300UF 50V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
301R332U050GT2
301R332U050GT2 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 301R332U050GT2, 3300µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole uygulamaları için tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilecek geniş sıcaklık aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik tasarım ömrüne sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 38.4mOhm olup, düşük empedans gerekli uygulamalarda kullanışlıdır. Kapasitans toleransı -10% ile +75% arasında değişir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V