2SXB100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
2SXB100M
2SXB100M Hakkında
Rubycon 2SXB100M, 100µF kapasitanslı, 2V nominal gerilimde çalışan yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. Düşük ESR (13mOhm) değeri ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 3A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantilidir. Genel amaçlı uygulamalarda, anahtarlamalı güç kaynakları, LED sürücüleri ve dijital devreler için uygun olup, 2917 (7343 Metric) SMD paketinde sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V