2SWZ270MR09
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
2SWZ270MR09
2SWZ270MR09 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 2SWZ270MR09, 270µF kapasitanslı, 2V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. SMD 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu komponent, 9mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri sağlar. 100 kHz frekansında 3A ripple akımı kapasitesi bulunan komponen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve yüksek frekans filtrelemeleri için kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında bulunmaktadır. (Not: Bu ürün obsolete statüsündedir)
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V