2SVPE1200M
CAP ALUM POLY 1200UF 2.5V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
2SVPE1200M
2SVPE1200M Hakkında
Panasonic 2SVPE1200M, 1200µF kapasitesi ve 2.5V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. Düşük ESR (8mOhm) değeri sayesinde yüksek ripple current kapasitesine (5.23A @ 100kHz) sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devre kartları, DC-DC converterleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılan bir polimer kondansatördür. ±20% tolerans ve SMD radial can paketajı ile PCB'ye doğrudan montaj için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 261.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V