2SEPC330MZ
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
2SEPC330MZ
2SEPC330MZ Hakkında
Panasonic 2SEPC330MZ, 330 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal gerilim için tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 7mOhm ESR değerine sahiptir. Through-hole radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 4.18 A ve 120 Hz'de 209 mA ripple akım kapasitesine özeldir. Düşük empedans ve düşük ESR değerleri sayesinde güç kaynakları, güç dönüştürücüleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 209 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V