2R5SVT680M
CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
2R5SVT680M
2R5SVT680M Hakkında
Panasonic 2R5SVT680M, 680µF kapasiteli, 2.5V rated alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount paketlemesiyle PCB'lere direkt montajı sağlayan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 20 mOhm düşük ESR değeri, yüksek frekans ripple akımı (3.37A @ 100kHz) ile enerji dönüşüm devrelerinde, ses sistemlerinde ve güç yönetim uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen komponentin 125°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans ve 168.5mA @ 120Hz low frequency ripple current değerleri ile stabil performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.37 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 168.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V