2R5SVT560M
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
2R5SVT560M
2R5SVT560M Hakkında
Panasonic 2R5SVT560M, 560µF kapasitansı ve 2.5V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 16mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkili filtrele ve enerji depolama işlevleri sunar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100kHz'de 3.5A ripple current taşıma kapasitesi ile anahtarlama güç kaynakları, dijital devreler ve analog filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygun bir genel amaçlı kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V