2R5SVPE330M
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
2R5SVPE330M
2R5SVPE330M Hakkında
Panasonic 2R5SVPE330M, 330 µF kapasiteli alüminyum polimer SMD kondansatördür. 2.5 V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polymer dielektrik yapısı sayesinde düşük ESR (15 mOhm) değeri sağlar, bu da güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve gözlemci devreleri gibi uygulamalarda yüksek ripple akımı gerektiği durumlarda tercih edilmesini sağlar. 100 kHz'de 3.15 A ripple akımı kapasitesi vardır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömrü belirtilen bu bileşen, düşük gerilim ve kompakt SMD tasarımın gerektiği endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 157.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V