2R5SVPC180MY
CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
2R5SVPC180MY
2R5SVPC180MY Hakkında
Panasonic 2R5SVPC180MY, 180 µF kapasitansı ve 2.5V nominal voltajı ile çalışan yüksek performanslı alüminyum polimer (Al-Poly) kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) pakette sunulan bu bileşen, düşük ESR (24 mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, güç yönetimi, ses amplifikatörleri, SMPS (Switch Mode Power Supply) ve düşük voltajlı DC-DC dönüştürücüler gibi genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. 2.2 A @ 100 kHz yüksek frekans ripple akım kapasitesi ve 110 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akım kabiliyeti ile sabit enerji depolama ve filtreleme görevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V