2R5SEPC820M
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
2R5SEPC820M
2R5SEPC820M Hakkında
Panasonic 2R5SEPC820M, 820 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated gerilim ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajlı radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 7 mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile genel amaçlı elektronik devrelerde yer alır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 6.1 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 305 mA kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V