2M51ZHB0G
DIODE ZENER 51V 2W DO204AC
Seri / Aile Numarası
2M51ZHB0
2M51ZHB0G Hakkında
2M51ZHB0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 51V nominal gerilime sahip 2W güçte bir tekil Zener diyottur. DO-204AC (DO-15) aksiyel paketinde sunulan bu bileşen, ±5% tolerans ile üretilmektedir. Maksimum 48 Ohm empedans değerine ve 500 nA ters kaçak akımına sahip olan bileşen, -55°C ile 175°C arasında çalışabilmektedir. Gerilim dengeleme, stabilizasyon ve koruma uygulamalarında kullanılan bu Zener diyot, through-hole montaj tipiyle mekanik olarak sabit tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 38.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 48 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V