2EZ82D10E3/TR12
DIODE ZENER 82V 2W DO204AL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
2EZ82D10E
2EZ82D10E3/TR12 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen 2EZ82D10E3/TR12, 82 V nominal zener voltajında çalışan 2 W güç derecelendirilmiş tek zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketlemesi ile through-hole montajına uygundur. ±10% voltaj toleransı, 100 Ohm maksimum impedans ve 500 nA ters kaçak akımı özellikleriyle voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışır ve yüksek voltajlı devreler için ideal bir çözüm sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 62.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 82 V