2EZ68D10E3/TR12
DIODE ZENER 68V 2W DO204AL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
2EZ68D10E3
2EZ68D10E3/TR12 Hakkında
2EZ68D10E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 68V nominal voltajında Zener diyottur. 2W güç kapasitesine sahip bu through-hole bileşen, DO-204AL (DO-41) paketinde sunulmaktadır. Maksimum 75 Ohm impedansı ile voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. 500 nA ters kaçak akımı ve ±10% toleransı ile kararlı performans sağlar. Forward voltajı 200 mA'de 1.2V'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 51.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 75 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V