2EZ47D2E3/TR12
DIODE ZENER 47V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ47D2E
2EZ47D2E3/TR12 Hakkında
2EZ47D2E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 47V nominal voltajda Zener diyottur. 2W güç kapasitesi ile orta güç uygulamalarında voltaj düzenlemesi ve koruma işlevlerini yerine getirir. DO-204AL (DO-41) eksenel paketlemesi ile through-hole montajına uygundur. 40 Ohm maksimum Zzt impedansı ve ±2% voltaj toleransı ile yüksek hassasiyetli regülasyon devreleri, TV ve radyo alıcıları, endüstriyel elektronik uygulamaları ve koruma devrelerinde kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 35.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V