2EZ43D/TR12
DIODE ZENER 43V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ43D
2EZ43D/TR12 Hakkında
2EZ43D/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 43V nominal voltajında bir Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) paketinde sunulan bu bileşen, 2W güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 35 Ohm maksimum impedans ve 500 nA ters sızıntı akımı özelikleriyle gerilim regülasyon, koruma devreleri ve referans uygulamalarında kullanılır. Through hole montajı ile klasik PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 32.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 35 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V