2EZ24D10/TR8
DIODE ZENER 24V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ24D10
2EZ24D10/TR8 Hakkında
2EZ24D10/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 24V nominal voltajlı Zener diyottur. 2W güç derecelendirilmesi ile orta güçlü uygulamalarda voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması sağlar. DO-204AL (DO-41) eksenel paketlemesi ile through-hole monte edilir. ±10% toleransı, maksimum 13 Ohm dinamik empedansı ve 500 nA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, voltaj düzenleyiciler, sinyal kesme devreleri ve koruma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 18.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 13 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V