2EZ24D10E3/TR12
DIODE ZENER 24V 2W DO204AL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
2EZ24D10E
2EZ24D10E3/TR12 Hakkında
2EZ24D10E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 24V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. 2W güç yeteneğine ve DO-204AL (DO-41) axial paketine sahiptir. Ters sızıntı akımı 18.2V'da 500nA, maksimum impedans 13 Ohm ve ±10% voltaj toleransı ile belirtilmiştir. İleri yönde maksimum 1.2V gerilim düşüşü (200mA'da) gösterir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması, referans gerilim devreleri ve sinyal sınırlaması uygulamalarında kullanılan genel amaçlı zener diyottur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 18.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 13 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V